Serwis ze znakiem jakości

 

Spanie.pl

 

Mieszkanie nad Morzem, Apartament Całoroczny, Wakacje, Gdańsk, Urlop, Majówka

Adres obiektu Jagiellońska, 80-367 Gdańsk
 

 


Mieszkanie nad Morzem, Apartament Całoroczny, Wakacje, Gdańsk, Urlop, Majówka

 


Termin: 2017-04-21 - 2017-05-14
 


Cena: 1150.00 PLN
 


Długość pobytu: 24 dni
 
Cztery Mieszkania 2 i 3 pokojowe, położone w sąsiedztwie Parku R.Reagan wraz z ekologicznym placem zabaw w odległości 700 m od morza. Mieszkania składają się z kuchni, łazienki i pokoi w których może zamieszkać do 6 osób (3 łóżka). Kwatera wyposażona jest w internet, tv, lodówkę, kuchenkę, czajnik, komplet garnków, naczyń, sztućców - co umożliwia domowe funkcjonowanie. Mieszkania są po kapitalnym remoncie, wykonane w nowoczesnej stylistyce. . Kwatery położone są w cichym, atrakcyjnym miejscu w bliskiej odległości od sieci sklepów, restauracji i barów. W pobliżu dogodna komunikacja zapewniająca dojazd w każdy zakątek Trójmiasta.
Rezerwacja kwatery po wpłacie zadatku w wysokości 30% należności za pobyt. Pozostałość zapłaty przy wydaniu kluczy.Ceny:
- 150zł-300zł w zależności od terminu i liczby osób

 

 

Gdańsk w przewodniku

Trójmiasto na dłoni – najlepsze punkty widokowe Zatoki Gdańskiej

Trójmiasto na dłoni

Najlepsza możliwa perspektywa na podziwianie miasta to widok z lotu ptaka. Trójmiasto można obejrzeć z góry z wielu niesamowitych punktów widokowych.

Nowe udogodnienia na gdańskich plażach

Nowe udogodnienia na gdańskich plażach

W nadmorskich kurortach startuje sezon. W tym roku na gdańskich kąpieliskach czekają na turystów całkiem nowe udogodnienia, które uprzyjemnią pobyt.

Żuraw nad Motławą

Przewodnik po Trójmieście: Gdańsk

Malownicze położenie Gdańska oraz jego tysiącletnia historia sprawiają, że miasto należy do najchętniej odwiedzanych przez turystów ośrodków.

Trwa ładowanie danych
Trwa wyszukiwanie